AVG IS 2017 – czy jest już oficjalnie dostępny ?.

Właśnie natknąłem się na ten artykuł: http://now.avg.com/avg-launches-powerful-new-security-and-tune-up-products-for-2017/ . Na polskiej stronie internetowej AVG, też widzę, że na zdjęciach w zakładce AVG IS, widać nowy interfejs programu na rok 2017. Czy to w takim razie oznacza już oficjalne wydanie nowej wersji na ten rok i kiedy obecni użytkownicy mogą się spodziewać aktualizacji do wersji 2017 r. ?.  Czy odbędzie się ona automatycznie, czy też trzeba będzie samemu ściągać nową wersję programu i  ją instalować na komputerze ?. Pozdrawiam.

Stażysta Zapytał w 11 stycznia 2017 w AVG.
Dodaj komentarz
3 Odpowiedź(i)

Witam,

nowa aplikacja pojawi się wraz z jednej z najbliższych aktualizacji i zostanie przeprowadzona automatycznie. Nie będzie potrzeby reinstalacji programu. Nie ma jeszcze jednak oficjalnej daty premiery.

Pozdrawiam

Specjalista AVG Odpowiedział w 13 stycznia 2017.
Dodaj komentarz

Dziękuję za odpowiedź.  Wszystko „fajnie, pięknie”, tylko kiedy mniej więcej można się spodziewać tej aktualizacji ?. Odpowiedź w stylu, że „nie ma jeszcze oficjalnej daty” jakoś mnie nie uspokaja 🙂 i może oznaczać, że będzie dostępna za tydzień, a równie dobrze może być za miesiąc, czy później. Nie chcę wyjść na  „czepialskiego” :), ale nowi użytkownicy programu w wersji free czy IS, już mogą zainstalować nową wersję na 2017 rok. Tak samo aktualizację dostali już użytkownicy wersji IS Unlimited, więc dlaczego My korzystający z wersji Internet Security na określoną liczbę stanowisk, mamy czekać dłużej ?, tym bardziej, że też zapłaciłem za licencje, a czuję się trochę jako osoba „drugiej kategorii” :), nie wiedzieć czemu. Proszę Panie Tomaszu, jeśli ma Pan taką możliwość dowiedzieć się o konkretny termin aktualizacji.

Pozdrawiam 🙂

Stażysta Odpowiedział w 20 stycznia 2017.
Dodaj komentarz

Witam,

oczywiście, przesłałem ponowne zapytanie do Centrali. Jak tylko dostanę zwrotkę odpiszę tutaj.

Pozdrawiam

Specjalista AVG Odpowiedział w 21 stycznia 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.