AVG Internet Security

Odpowiedziano

Witam, od jakiegoś czasu gdy aktualizuje mi się program AVG Internet security którego licencje mam do 2018 roku zmienia mi się w AVG Free antywirus i muszę od nowa wprowadzać licencje itp. czemu tak się dzieje ?

Dodam że po wprowadzeniu licencji od nowa wszystko jest ok.

Mam Windows 10.

Starszy Specjalista Zapytał w 15 listopada 2015 w AVG.
12 Odpowiedź(i)
Najlepsza odpowiedź

Kończąc temat, okazało się że miałem piracką wersje (dałem się naciąć) dla wszystkich którzy kiedyś chcieliby kupować przez allegro, zastanówcie się dwa razy bo ja chcąc mieć dalej AVG IS musiałem sięgnąć na stronę producenta i wykupić licencje…

Starszy Specjalista Odpowiedział w 5 grudnia 2015.

Wydaje mi się, że standardowo licencje na AVG IS można kupić na max. 2 lata … Ty masz do 2018 roku … więc coś mi tu nie pasuje :). Swego czasu w internecie pełno było  „legalnych” kluczy ważnych na 4 lata właśnie do 2018 roku … jak wiadomo nie trzeba było być wielce rozgarniętym, żeby wiedzieć, że te licencje nie były do końca legalne. Podejrzewam, że stąd masz te ciągłe problemy z samo instalującą się wersją AVG Free (bez przyczyny się tak nie dzieje). Jeśli to nie jest jakaś tajemnica to podaj od kogo na allegro kupiłeś tą licencje na program i za jaką cenę ? .
Sam kupiłem licencje na allegro  dlatego podpowiem 😉 na co warto zwrócić uwagę podczas takich zakupów.  Przede  wszystkim kupujesz tylko od firm, które zajmują się sprzedażą oprogramowania, mają swoje strony internetowe, sprawdzasz ich dane NIP, REGON itd., czy są partnerami AVG, czy cena nie jest podejrzanie niska i co najważniejsze taka firma oprócz klucza licencji powinna Ci przysłać na email fakturę VAT oraz certyfikat AVG … to tyle chyba 🙂
Pozdrawiam

Stażysta Odpowiedział w 15 listopada 2015.

AVG IS kupiony legalnie czy „znaleziony” w internecie?

Szef Wszystkich Szefów Odpowiedział w 15 listopada 2015.

Kupiony legalnie ale dalsza subskrypcja kupiona na allegro…

Starszy Specjalista Odpowiedział w 15 listopada 2015.

hmm … skontaktuj się w takim razie z pomoc@avg.pl to sprawdzą czy kupiony przez Ciebie klucz na allegro jest ok czy też jest zablokowanym  (z jakiejś np licencji grupowej )

Szef Wszystkich Szefów Odpowiedział w 15 listopada 2015.

Ale chodzi o to ze jak go wpisuje po aktualizacji to jest wszystko ok. tylko po aktualizacji mam avg free

Starszy Specjalista Odpowiedział w 15 listopada 2015.

to sugeruje, że klucz do legalnych nie należy … 🙁

Szef Wszystkich Szefów Odpowiedział w 15 listopada 2015.

Mam nadzieje że nie, wszystko działa jak należy więc było to pytanie z serii „byłem ciekawy”

Starszy Specjalista Odpowiedział w 15 listopada 2015.

Powiem szczerze że zanim zakupiłem troszkę poczytałem i możliwe jest że ktoś poszedł na masówkę i wykupił (w tym wypadku 14500) licencji i zaczął sprzedawać w niższej cenie niż AVG i to mnie skusiło. Dodam że wszystko działa tak jak należy oprócz wychodzenia z raportów dotyczących skanowania ale ten problem miałem już jak miałem wersje kupioną ze strony AVG. Problem pojawia się tylko podczas aktualizacji do innych wersji AVG build coś tam coś tam.

Starszy Specjalista Odpowiedział w 15 listopada 2015.

Cześć,
masz ewidentnie piracką licencję.
Polecam przeczytać ten wpis: http://trybawaryjny.pl/kupilem-nielegalne-avg/

Specjalista AVG Odpowiedział w 16 listopada 2015.

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.