AVG IS 2017 – czy jest już oficjalnie dostępny ?.

Właśnie natknąłem się na ten artykuł: http://now.avg.com/avg-launches-powerful-new-security-and-tune-up-products-for-2017/ . Na polskiej stronie internetowej AVG, też widzę, że na zdjęciach w zakładce AVG IS, widać nowy interfejs programu na rok 2017. Czy to w takim razie oznacza już oficjalne wydanie nowej wersji na ten rok i kiedy obecni użytkownicy mogą się spodziewać aktualizacji do wersji 2017 r. ?.  Czy odbędzie się ona automatycznie, czy też trzeba będzie samemu ściągać nową wersję programu i  ją instalować na komputerze ?. Pozdrawiam.

Stażysta Zapytał na 11 stycznia 2017 w AVG.
Dodaj komentarz
3 Odpowiedź(i)

Witam,

nowa aplikacja pojawi się wraz z jednej z najbliższych aktualizacji i zostanie przeprowadzona automatycznie. Nie będzie potrzeby reinstalacji programu. Nie ma jeszcze jednak oficjalnej daty premiery.

Pozdrawiam

Specjalista AVG Odpowiedziane na 13 stycznia 2017.
Dodaj komentarz

Dziękuję za odpowiedź.  Wszystko „fajnie, pięknie”, tylko kiedy mniej więcej można się spodziewać tej aktualizacji ?. Odpowiedź w stylu, że „nie ma jeszcze oficjalnej daty” jakoś mnie nie uspokaja 🙂 i może oznaczać, że będzie dostępna za tydzień, a równie dobrze może być za miesiąc, czy później. Nie chcę wyjść na  „czepialskiego” :), ale nowi użytkownicy programu w wersji free czy IS, już mogą zainstalować nową wersję na 2017 rok. Tak samo aktualizację dostali już użytkownicy wersji IS Unlimited, więc dlaczego My korzystający z wersji Internet Security na określoną liczbę stanowisk, mamy czekać dłużej ?, tym bardziej, że też zapłaciłem za licencje, a czuję się trochę jako osoba „drugiej kategorii” :), nie wiedzieć czemu. Proszę Panie Tomaszu, jeśli ma Pan taką możliwość dowiedzieć się o konkretny termin aktualizacji.

Pozdrawiam 🙂

Stażysta Odpowiedziane na 20 stycznia 2017.
Dodaj komentarz

Witam,

oczywiście, przesłałem ponowne zapytanie do Centrali. Jak tylko dostanę zwrotkę odpiszę tutaj.

Pozdrawiam

Specjalista AVG Odpowiedziane na 21 stycznia 2017.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Odpowiadając zgadzasz się z polityką prywatnośći and warunkami użytkowania.