Czy jest szansa na naprawę gry?

Witam serdecznie!

Na wstępie chciałem przeprosić za pytanie na tym forum, nie dotyczące komputerów. Posiadam smartfon Neffos X1, z Androidem 7.0. Ściągnąłem dzięki filmikowi z youtube grę Gangstar Rio City of Saints w wersji 1.2.0e. Gra działała i to bardzo płynnie. Nagle przestała się uruchamiać (Na czarnym ekranie w nieskończoność kręciło się białe kółko ładowania). Od tamtej pory, nie ważne, skąd ściągnę tę grę, nie ważne czy usunę dane aplikacji, czy przeinstaluję aplikację, ta się nie włączy. Działała, a teraz nie działa, nie ważne skąd ściągnięta. Inne gry np. Assassin’s Creed: Identity ściągnięta z androidpolska działa. Dodam, że korzystałem z CCleaner’a od piriformu, i pomyślałem że to on mógł coś namieszać. Ale czy był by wstanie namieszać tak, że już nie będę mógł zagrać w tę grę? Proszę o porady, jak naprawić grę. Pozdrawiam!

Starszy Specjalista Zapytał w 4 grudnia 2018 w Programy.
3 Odpowiedź(i)

Sprawdziłem pod kątem podobnych problemów  i jako rozwiązanie podawano próbę przeniesienia plików gry do jednego z folderów:
android/data lub android/obb. Proszę spróbować i dać mi znać czy pomogło.

Pozdrawiam,

Specjalista AVG Odpowiedział w 7 grudnia 2018.

Panie Tomaszu, pliki każdej gry zawsze są w podanych przez pana folderach. Pliki użytkownika takie jak save’y gry i pliki ustawień są w Android/Data, a pliki wymagane do działania gry, czyli te z formatem .obb są w Android/obb. Wszystko jest u mnie na pamięci wewnętrznej bo jest ona pamięcią domyślną. Każda gra zainstalowana ze sklepu play ma foldery na wewnętrznej, więc i tam wrzucam gry ściągnięte z internetu. Problem występuję nadal także z innymi grami np Gangstar City, wspomnianym Rio city of saints i new orleans. Gangstar Vegas na przykład działa bez zarzutów, więc to na pewno nie jest wina za słabego telefonu, skoro lepsza gra działa a słabsza nie (już nie). Dodam że te nie działające gry nie działają nie ważne skąd je ściągne

Starszy Specjalista Odpowiedział w 7 grudnia 2018.

Witam,

Przeszukałem wszystkie fora i możliwe problemy. Niestety wygląda na to, że coś się gryzie z Pana telefonem. Nie wiem czy przywrócenie ustawień fabrycznych coś pomoże.  Może Pan spróbować jeszcze napisać do firmy Gameloft po pomoc:
https://support.gameloft.com/

 

Pozdrawiam,

Specjalista AVG Odpowiedział w 9 grudnia 2018.

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.