Konto AVG w Internecie i widoczność urządzeń na nim

Programu AVG Free używam od około 9 lat. Dopiero w dniu dzisiejszym założyłem sobie konto na stronie AVG, na którym można wyświetlać informacje o urządzeniach. Wczoraj zainstalowałem po raz pierwszy AVG Free na smartfonie i urządzenie to jest widoczne na moim koncie AVG w Internecie. Jednak nie jest widoczny mój stacjonarny komputer PC, na którym mam AVG Free od wielu lat. Pomimo tego, kliknąłem na koncie AVG przycisk dodaj urządzenie i następnie Windows, pobrałem program instalacyjny AVG i uruchomiłem go. Wystąpiło żądanie ponownego uruchomienia komputera, co wykonałem, jednak nic to nie zmieniło – komputer PC nadal nie jest widoczny na koncie AVG.

Czy jest możliwość podpięcia mojego komputera PC z zainstalowanym programem AVG Free do mojego konta AVG w Internecie? A jeśli tak, to jak to zrobić?

Początkujący Zapytał w 16 grudnia 2018 w AVG.
Dodaj komentarz
2 Odpowiedź(i)

Witam,

Otrzymałem odpowiedź, iż system my.avg.com, gdzie monitrouje się urządzenia mobilne nie obsługuje wersji na Windows. Natomiast myaccount.avg.com nie obsługuje rejestrowania i listowania urządzeń w ogóle. MyAccout to tylko system licencjonowania.

Pozdrawiam,

Specjalista AVG Odpowiedział w 19 grudnia 2018.
Dodaj komentarz

Dziękuję za wyjaśnienia.

Mylące było to, że gdy po utworzeniu profilu na my.avg.com i próbie dodania urządzenia do monitorowania system ten posiadał kilka przycisków do instalacji AVG, w tym m.in. Android, iOS oraz właśnie Windows.

Początkujący Odpowiedział w 19 grudnia 2018.
Dodaj komentarz

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.