Problem z Wordem – opcja wytnik/kopiuj – wklej do Poczty

Od dzisiaj mam problem, z którym nijak nie mogę sobie poradzić. AVG TuneUp tez sobie nie poradził – nie usunął błędu. Otoz  przestala dzialac opcja: wytnij/kopiuj z Worda do Poczty Hotamil, Thunderbird. Kopiowanie z dokumentu zapisanego w PTF dziala! Kopiowanie tekstu z Internetu do poczty – DZIALA! Z Worda do Worda dziala!  Mam tekst zapisany w Wordzie i  muszę go skopiować do Poczty i nic!Albo skopiuje raz, a kolejny tekst juz nie wchodzi, tylko ten wcześniejszy   Oprócz tego, od dłuższego już czasu miałam często kłopot, żeby otworzyć dokument w Wordzie, ale sobie jakoś z tym radziłam. /Trudno jest mi tu opisać, w jaki sposób/.   Czy to znaczy, ze Word się zepsuł?

Ciekawski Zapytał w 10 czerwca 2019 w Programy.
2 Odpowiedź(i)

Witam,

Bardzo przepraszam, nie mogłem zalogować się do portalu, żeby odpisać, ale już naprawiliśmy problem. Byłem pewien, że na nie odpisałem zaraz po tym jak umieściła Pani pytanie. Proszę mi napisać jaką wersję Word Pani posiada? Powinien to być numer jak 2010 albo 2016. Dodatkowo, rozumiem, że korzysta Pani z klienta poczty – Thunderbird?

Pozdrawiam,

Specjalista AVG Odpowiedział w 27 czerwca 2019.

Wszystko się samo naprawiło (?). Próbowałam na rożne sposoby naprawić problem i używałam również do tego  programu AVG TuneUp.

Worda mam bardzo starego – 2007!

/Mam Windowsa 7/.

Tak, używam od lat Thunderbirda.

Dziękuję, ze się Pan odezwał !

Podrawiam

 

Iwona

 

Ciekawski Odpowiedział w 28 czerwca 2019.

Twoja odpowiedź

Zamieszczając odpowiedź zgadzasz się z polityką prywatności i warunkami użytkowania.